بلاگ آموزشی

افزونه ذخیره سازی ابری

۵ افزونه ذخیره سازی ابری وردپرس (رایگان)

آیا به دنبال بهترین افزونه برای ذخیره سازی ابری وردپرس هستید؟

افزونه های ذخیره سازی ابری، دسترسی به فایل های وب سایت شما را از هر نقطه در جهان آسان می کنند. آنها همچنین می توانند داده های شما را به طور خودکار همگام کنند ، بنابراین ایمن و همیشه پشتیبان گیری می شوند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های ذخیره سازی ابری وردپرس را که می توانید برای ذخیره فایل های وردپرس خود استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم.

 

 

چرا باید از ذخیره ساز ابری وردپرس استفاده کرد؟

افزونه های ذخیره سازی ابری وردپرس به امنیت فایل ها ، اسناد و سایر رسانه های وب سایت شما کمک می کند

بسیاری از افزونه ها و ابزارهای ذخیره سازی ابری نیز فایل های رسانه ای شما را از سرورهای خود مانند CDN ارائه می دهند ، بنابراین می تواند سرعت وب سایت شما را نیز افزایش دهد.

به علاوه ، حتی می توانید از کل وبلاگ وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بنابراین مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، وب سایت و پرونده های شما در صورت نیاز آماده بازیابی هستند.

 

در ادامه ۵ مورد از بهترین افزونه های ذخیره سازی ابری رایگان وردپرس را برای شما معرفی می‌کنیم:

 

 

۱. WPForms

wpforms

 

WPForms بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است که توسط بیش از ۴ میلیون وب سایت استفاده می شود. بسیار کار با آن ساده است و می توانید برای ایجاد انواع فرم ها مانند فرم تماس ، فرم های ثبت نام ، فرم های بارگذاری پرونده و موارد دیگر استفاده شود.

این نرم افزار دارای بیش از ۱۰۰ قالب از پیش آماده است که به راحتی با کشیدن و رها کردن قابل سفارشی سازی است.

همه ورودی های فرم شما در پایگاه داده وردپرس ذخیره می شود ، اما می توانید افزونه را با ارائه دهنده ذخیره سازی ابری ادغام کنید.

به عنوان مثال ، می توانید فایل ها را به طور خودکار در Google Drive یا Dropbox بارگذاری کنید ، یا از افزونه Zapier برای اتصال با هرگونه سرویس ذخیره سازی ابری که ترجیح می دهید استفاده کنید.

نسخه رایگان افزونه به شما امکان می دهد فرم های تماس ساده ایجاد کنید ، اما برای ایجاد فرم پیشرفته تر و ویژگی های ذخیره سازی ابری به نسخه حرفه ای نیاز دارید.

 

 

۳. Uncanny Automator

automatorplugin

 

Uncanny Automator یکی از بهترین افزونه های اتوماسیون وردپرس در بازار است. این افزونه به شما این امکان را می دهد وظایف خودکار قوی ایجاد کنید تا بتوانید داده ها را به راحتی ذخیره کرده و با سایر برنامه ها به اشتراک بگذارید.

این برنامه جزو محبوب ترین افزونه های وردپرس است. با این افزونه میتوانید بدون نوشتن کد ، کارهای اتوماتیکی را ایجاد کنید. مانند zapier ، اما برای ودرپرس.

به عنوان مثال ، می توانید داده های فرم وردپرس خود را به Google Sheets ارسال کنید یا با Zapier ادغام شوید تا به برنامه هایی مانند Google Cloud Storage ، Dropbox و موارد دیگر متصل شوید.

همین حالا میتوانید با دانلود افزونه رایگان آن ، کار خود را شروع کنید

 

 

۳. OptinMonster

optinmonster

 

OptinMonster یکی از بهترین افزونه های PopUp برای وردپرس است که توسط بیش از ۱.۲ میلیون وب سایت استفاده می شود.

این به شما امکان می دهد پنجره های بازشو و فرم های ثبت نام ایمیل با کشیدن و رها کردن (drag & drop) آسان ایجاد کنید.

شما می توانید اطلاعاتی که در وب سایت خود دارید را به طور خودکار در سرورهای Monster ذخیره کنید. مشتریان و داده های آنها با خیال راحت در حساب OptinMonster شما ذخیره می شوند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد پشتیبان گیری یا امنیت ندارید.

بر روی این قسمت کلیک کنید تا نسخه رایگان آن را دانلود کنید.

 

 

۴. UpdraftPlus

updraftplus

 

UpdraftPlus بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس در بازار است که توسط بیش از ۳ میلیون وب سایت استفاده می شود. این افزونه به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود ایجاد کرده و آن را در ابر ذخیره کنید.

می توانید پشتیبان گیری برنامه ریزی شده ایجاد کرده یا از وب سایت خود در صورت نیاز پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید از فایل هایی که می خواهید پشتیبان گیری کنید ، ذخیره کنید.

می تواند پشتیبان گیری شما را به طور خودکار در انواع ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، Rackspace ، Amazon S3 و موارد دیگر بارگذاری کند.

 

 

۵. WP Offload Media

WP Offload Media

 

WP Offload Media یک افزونه ذخیره سازی ابری ساده برای استفاده است که با ارائه دهندگان مختلف ذخیره سازی ابر همگام سازی می شود.

این برنامه به طور خودکار تصاویر ، فیلم ها ، اسناد و سایر رسانه های شما را در ارائه دهنده ذخیره سازی ابری دلخواه شما کپی می کند. سپس ، نشانی اینترنتی نسخه میزبانی شده ابر را جایگزین می کند.

این شرکت به شما اطمینان می دهد که نسخه هایی از رسانه خود را برای ذخیره در ابر ذخیره کرده اید. بعلاوه ، می تواند زمان بارگذاری وب سایت شما را شبیه به سرویس CDN افزایش دهد.

این افزونه در حال حاضر با Amazon S3 ، Google Cloud Storage و DigitalOcean Spaces برای ذخیره سازی ابری کار می کند.

همچنین با افزونه های فشرده سازی محبوب تصویر مانند EWWW Image Optimizer ادغام می شود تا سرعت سایت وردپرس شما افزایش یابد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *